Działamy od 2006 roku, a od 2020 jako Tattoo Coworking. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

ul. Wokalna 8 (metro Ursynów), 02-787 Warszawa

ul. Wojciecha Górskiego 4 (wejście od Baczyńskiego), Warszawa

Mobile: +789 85 85 85

Rozszerzone szkolenie dla początkujących

PRZESTRZEŃ ARTYSTYCZNA

DRZWI DO ŚWIATA TATUAŻU

3 MIESIĄCE

96 GODZIN

DO 100% DOFINANSOWANIA | RATY

14.760 PLN (z VAT)

OPIS

Zapraszamy na 3 miesięczny rozszerzony kurs dla początkujących, po którym będziesz mieć doskonały start w branży tatuatorskiej i będziesz mieć możliwość pochwalenia się własnym portfolio prac wykonanych w czasie kursu. Jest to kurs, który nie tylko zapewnia solidne podstawy lecz także pozwala zdobyć doświadczenie, zbudować portfolio, a przede wszystkim bardzo dużo ćwiczyć pod okiem wybitnych artystów. Na szkoleniu rozpoczniesz przygodę z maszynką i tatuowaniem. Opanujesz i rozwiniesz kluczowe umiejętności – robienie konturów, cieniowanie i wypełnianie, które będziesz trenować razem z nami, a także samodzielnie w ramach prac domowych. W czasie trwania kursu jest możliwość przyjścia do studia, aby zobaczyć jak pracujemy i skonsultować swoje zadania domowe. Na zakończenie kursu wytatuujesz swój pierwszy, duży, poważny projekt. 

DLA KOGO JEST TO SZKOLENIE?

 rozpoczynasz przygodę z tatuowaniem

 jesteś absolwentem szkoły lub kursu plastycznego

 Twoim hobby jest rysowanie

 potrafisz rysować i chcesz rozwijać się w tym kierunku

 odbywasz praktyki lub planujesz odbyć praktyki w studiu tatuażu

 chcesz poświęcić dużo czasu na ćwiczenie umiejętności (z nami i indywidualnie)

Aby wziąć udział w szkoleniu nie jest potrzebne doświadczenie, ani portfolio rysunków, dobrze jednak jeżeli rysujesz. Pamiętaj, aby zdobyć zawód tatuatora w przyszłości konieczne będzie rozwijanie umiejętności związanych z rysowaniem. Nawet jeżeli nigdy nie trzymałeś w ręku maszynki, odezwij się do nas!

JAK WYGLĄDA SZKOLENIE?

Szkolenie w wersji rozszerzonej trwa 3 miesiące. W ramach tego kursu odbywa się 6 dwudniowych zjazdów, co 2 tygodnie. Szkolenie zostało opracowane z myślą o osobach, które stawiają pierwsze kroki w branży lub dopiero to planują i chcą poświęcić dużo czasu na praktykę. W czasie szkolenia rozszerzonego przekazujemy wiedzę teoretyczną w takich blokach jak na szkoleniu standardowym: bezpieczeństwo, praca z klientem – anatomia i skóra, sprzęt, style tatuażu, rysunek i projektowanie tatuażu do ciała, wszystko oczywiście bardzo praktycznym podejściem do tematu. Teoria na szkoleniu rozszerzonym jest bardziej obszerna niż w czasie kursu 4 dniowego, szczególnie jeżeli chodzi o 2 ostatnie bloki – style i projektowane tatuażu do ciała. 

Bloki praktyczne, czyli tatuowanie to nie tylko praca pod naszym okiem w czasie kursu. To także prace domowe i dużo pracy własnej w przerwach między spotkaniami. Wszystkie prace wykonane poza kursem będą konsultowane i omawiane, a Ty stworzysz swoje portfolio. W czasie kursu rozszerzonego będzie potrzebne, aby poświęcić sporo czasu na praktykę, również poza szkoleniem. 

W czasie trwania kursu jest także możliwość uczestniczenia w życiu studia – możesz przyjść do nas w czasie pracy, aby przyjrzeć się sesjom i przygotowaniu do nich, zapraszamy także do uczestnictwa w cotygodniowym wspólnym rysowaniu. To dodatkowa wartość, która wzbogaci Twoje doświadczenie z kursu.

DLACZEGO WARTO?

 2 trenerów, z których każdy ma pod opieką niewielką grupę osób, trenerzy są dostępni dla Ciebie również poza zjazdami (w czasie trwania kursu)

 uczestniczenie w życiu studia – wspólne rysowanie, konsultacje prac domowych, wizyty w studiu w czasie standardowego dnia pracy, aby przyjrzeć się sesji

 utrwalanie prawidłowych nawyków od samego początku, a następnie trenowanie ich razem z nami i samodzielnie w ramach prac domowych

 kończysz szkolenie z konkretnymi umiejętnościami – kontury, cieniowanie i wypełnianie

 wysokiej jakości materiały eksploatacyjne, na których pracujemy, m.in. sztuczna skóra

 praktyczne podejście do teorii

 duży nacisk na tatuowanie – 75% czasu kursu, dodatkowo zadania domowe i możliwość trenowania poza salą szkoleniową

 pojmiesz pracę z maszynką i najważniejsze jej zasady, a także bardzo dobrze wyćwiczysz rękę

 możliwość uzyskania 100% dofinansowania z urzędu pracy

 samodzielnie wykonasz pierwszy duży projekt na zakończenie kursu

JESTEŚ ZAINTERESOWANA/Y NASZYM SZKOLENIEM? ZOSTAW SWÓJ NUMER POWYŻEJ. ODDZWONIMY DO CIEBIE.

*Wysyłając wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę AKME Monika Dąbrowska, wskazanych w niniejszym formularzu w celach sprzedaży i marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie, aby omówić udział w szkoleniu.

ROZKŁAD JAZDY
  • Spotkanie 1 (2 dni)
  • Spotkanie 2 (2 dni)
  • Spotkanie 3 (2 dni)
  • Spotkanie 4-6 (6 dni)Wstęp, bezpieczeństwo, praca z klientem – anatomia i skóra, sprzęt, praktyka


Teoria i trening robienia dobrych konturów – style tatuażu, rysunek i projektowanie tatuażu do ciała
Praca domowa związana z wykonaniem konturów


Teoria i trening prawidłowego cieniowania i wypełniania – style tatuażu, rysunek i projektowanie tatuażu do ciała
Praca domowa związana z cieniowaniem i wypełnianiem

Odkrywanie indywidualnego potencjału i kreowanie indywidualnego stylu.

Praca indywidualna w stylu preferowanym.

W czasie ostatniego spotkania wykonanie projektu z wykorzystaniem wszystkich nabytych umiejętności oraz zakończenie, wręczenie certyfikatów i wyróżnienia dla najlepszego uczestnika.

DOFINANSOWANIE DO SZKOLEŃ TATUATORSKICH

Istnieje możliwość uzyskania dofinansowania do 100% na organizowane przez nas szkolenia. Chcesz wiedzieć więcej, skontaktuj się z nami!

Możesz opłacić szkolenie korzystając z systemu ratalnego. Jeżeli chcesz wiedzieć więcej, skontaktuj się z nami.

    *Wysyłając wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę AKME Monika Dąbrowska, wskazanych w niniejszym formularzu w celach sprzedaży i marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług.

    Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie, aby omówić udział w szkoleniu.