Działamy od 2006 roku, a od 2020 jako Tattoo Coworking. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

ul. Wokalna 8 (metro Ursynów), 02-787 Warszawa

ul. Wojciecha Górskiego 4 (wejście od Baczyńskiego), Warszawa

Mobile: +789 85 85 85

O NAS

Nasze początki...

Jako tradycyjne studio tatuażu na warszawskim Ursynowie działaliśmy przez długi czas, a nasza historia to już prawie dwie dekady w branży tatuażu. Przez ten okres w studiu pracowało wielu utalentowanych tatuatorów, którzy dzisiaj prowadzą własne studia tatuażu w Warszawie lub z powodzeniem rozwijają się w najlepszych polskich i zagranicznych studiach tatuażu. Zawsze stawialiśmy na poziom prac i talent artystów, stąd tak liczne pozytywne opinie na nasz temat.

Od 2006 działaliśmy jako studio tatuażu, a od połowy 2020 działamy jako pierwszy warszawski tattoo coworking

Dlaczego? Robimy to dla tatuatorów, którzy potrzebują swobody i niezależności, chcą pracować na własną rękę w otoczeniu innych niezależnych artystów. W modelu coworkingowym w portfelu zostaje zdecydowanie więcej środków niż przy tradycyjnej współpracy ze studiem. Jednocześnie wokół wszystko wygląda podobnie – są inni artyści i wynikająca z tego wzajemna inspiracja i rozwój, jest profesjonalnie przygotowana przestrzeń do pracy stworzona z zachowaniem najwyższych standardów sanitarnych, są działania i komunikacja na social media wspierająca budowę indywidualnej marki artysty w świecie tatuażu.

Coworking dla tatuatorów

Pomysł na stworzenie Przestrzeni Artystycznej pojawił się z początkiem 2020 roku i jest propozycją dla artystów tatuatorów, którzy chcą się usamodzielnić i rozpocząć pracę na własną rękę lub aktualnie tatuują w domu, jednak zależy im na pracy w profesjonalnie przygotowanym do tego miejscu bez zależności od innych. To właśnie z myślą o utalentowanych artystach tworzymy rozwiązanie w zakresie profesjonalnej i dedykowanej przestrzeni do pracy tatuatorskiej. W ramach stałej opłaty miesięcznej za podnajem zapewniamy jednak więcej niż tylko profesjonalnie przygotowane do pracy miejsce, dlatego niezależnie od tego gdzie obecnie jesteś na swojej drodze związanej z tatuażem warto rozważyć funkcjonowanie w modelu coworkingowym i skontaktować się z nami.

Miejsca dostępne w naszej pierwszej, przekształconej z tradycyjnego studia lokalizacji zapełniły się błyskawicznie, dlatego wierzymy, że coworking w branży tatuatorskiej jest odpowiedzią na potrzeby i oczekiwania wielu artystów.

Skoncentruj się na tatuowaniu, a my zajmiemy się resztą

W sekcji oferta znajduje się więcej informacji na temat dedykowanej i dopasowanej do potrzeb tatuatorów przestrzeni. Jeżeli dotychczas inwestycja w lokal była barierą przejścia na swoje, nasze rozwiązanie jest dla Ciebie. Jeżeli nie chcesz już pracować w domu zachowując niezależność to także coś dla Ciebie. Przestrzeń artystyczna to innowacyjne podejście i  zmiana rzeczywistości na korzyść tatuatorów. Skontaktuj się z nami i zacznij pracować dla siebie. Rozliczamy się z tatuatorami na zasadzie stałej, comiesięcznej i, co ważne, przystępnej opłaty, a 100% prowizji za każdy tatuaż zostaje w Twojej kieszeni.

CO JEST DLA NAS WAŻNE?

Dla nas najważniejsza jest jakość, do współpracy zapraszamy profesjonalistów z warsztatem tatuatorskim na wysokim poziomie, wiedzą z zakresu standardów bezpieczeństwa i higieny pracy w studiu tatuażu oraz z profesjonalnym podejściem do klienta. U Tatuatorów najbardziej cenimy nastawienie na ciągły rozwój oraz otwartą i bezpośrednią komunikację, która jest podstawą budowania dobrej atmosfery w studiu.