Działamy od 2006 roku, a od 2020 jako Tattoo Coworking. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

ul. Wokalna 8 (metro Ursynów), 02-787 Warszawa

ul. Wojciecha Górskiego 4 (wejście od Baczyńskiego), Warszawa

Mobile: +504 049 445

TATUATORZY

Sergei

nowy świat

Tatuaże chodziły za nim od małego, pierwszy tatuaż zrobił od razu po skończeniu szkoły, a było to ponad 10 lat temu. Od tego czasu tatuowanie stało się jego pasją życia. Lubi realizm, fantasy i duuuużo kolorów, chociaż czarno szare prace także wykonuje. Uwielbia detale, dużo czasu poświęca na dopracowanie tatuażu, żeby to co nosisz na skórze robiło wrażenie i zdobiło Cię przez całe Twoje życie.

EWELINA​

nowy świat

Ewelina wykonuje przede wszystkim tatuaże abstrakcyjne bazując na stylu realistycznym. Lubi mocny kontrast i intensywne kolory. Pierwsze kroki w dziedzinie tatuażu stawiała w renomowanym studiu w Oslo, a w Warszawie tatuuje od 2019 roku. Ewelina pracuje w stylach: realizm czarno-szary lub z dodatkiem abstrakcji, abstrakcja, trash polka i komiks.

Alex

nowy świat

Alex tatuuje ponad 10 lat. Specjalizuje się w stylach: realizm (kolor oraz czerń i szarość), ornamentalnym, graficznym, neotradycyjnym i watercolorze. Uwielbia łączyć różne style w jednym tatuażu. Lubi wykonywać zarówno duże, jak i małe tatuaże. Jest zdobywcą nagród na międzynarodowych konwencjach.

KAROLINA​

nowy świat

Specjalizuje się w kolorze, stylu graficznym i old school. Bardzo lubi grube, wyraziste kontury, które znajdziecie w jej autorskich projektach. Najchętniej tatuuje motywy bajkowe, psychodeliczne oraz postacie anime i manga.

FUAT​

nowy świat

Profesjonalnie tatuuje od 3 lat, ale maszynkę w ręku trzymał już dużo wcześniej. Na co dzień tatuuje czarno szary realizm, pop art i new school. Lubi pracować w kolorze i chętnie wykonuje covery. Z największym entuzjazmem podejmuje się większych prac, a długie sesje nie są dla niego wyzwaniem.

ZINA

NOWY ŚWIAT

Pracuje w stylu graficznym, lineart i waterkolor. Jest perfekcjonistką i maksymalnie dba o najmniejsze detale realizowanych prac. Od dzieciństwa rysuje, po studiach pracowała jako projektantka, jednak tatuaże odmieniły bieg jej życia. To jej pasja i miłość. Kocha zwierzęta i podróże. Zapraszamy do zapisów!

JULIA

NOWY ŚWIAT

Julia ma 5 letnie doświadczenie w tatuowaniu, a jej wykształcenie to architektura i sztuka. Preferuje styl neotradycyjny, wykonuje tatuaże również w stylach old school, new school i graficznym. Julia pracuje w Europie, mamy szczęście że teraz przez dłuższy czas będzie w Warszawie – rezerwujcie sesje póki to możliwe.

KARINA​

nowy świat

Wykonuje tatuaże w stylu graficznym – łączy linework, blackwork i dotwork korzystając przede wszystkim z czarnego tuszu. Poza tym maluje obrazy, jest absolwentką szkoły plastycznej. Studiowała grafikę komputerową na UMCS w Lublinie.

SVETA​

Wokalna

Ma 20 lat, a rysunek od zawsze jest jej pasją. Maszynkę pierwszy raz wzięła do ręki w wieku 18 lat i już jej nie wypuszcza. Pracuje w stylach grafika, neotraditional i czasami japonia. Lubi realizować motywy japońskie, różnego rodzaju smoki i węże. Z radością tworzy projekty postaci i rysuje kobiece portrety.