Działamy od 2006 roku, a od 2020 jako Tattoo Coworking. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

ul. Wokalna 8 (metro Ursynów), 02-787 Warszawa

ul. Wojciecha Górskiego 4 (wejście od Baczyńskiego), Warszawa

Mobile: +789 85 85 85

TATUATORZY

Sergei

realizm kolorowy, realizm czarno szary, neotradycyjny, fantasy, freehand

nowy świat, WARSZAWA

Tatuaże chodziły za nim od małego, pierwszy tatuaż zrobił od razu po skończeniu szkoły, a było to ponad 10 lat temu. Od tego czasu tatuowanie stało się jego pasją życia. Lubi realizm, fantasy i duuuużo kolorów, chociaż czarno szare prace także wykonuje. Uwielbia detale, dużo czasu poświęca na dopracowanie tatuażu, żeby to co nosisz na skórze robiło wrażenie i zdobiło Cię przez całe Twoje życie.

Tomek

NORDYCKI, SŁOWIAŃSKI, GRAFICZNY

NOWY ŚWIAT, WARSZAWA

Tomek po ukończeniu ASP w Gdańsku postanowił robić gry. Następnie stwierdził, że nie tędy droga, a to tatuowanie sprawia mu najwięcej radości twórczej. Początki na Śląsku, kontynuacja w Warszawie i długim łukiem trafia do nas. Aktualnie jego prace podbijają polską i europejską scenę tatuażu.

Alex

REALIZM KOLORWY, REALIZM CZARNO SZARY, ORNAMENTALNY, ORIGAMI

nowy świat, WARSZAWA

Alex tatuuje ponad 10 lat. Specjalizuje się w stylach: realizm (kolor oraz czerń i szarość), ornamentalnym, graficznym, neotradycyjnym i watercolorze. Uwielbia łączyć różne style w jednym tatuażu. Lubi wykonywać zarówno duże, jak i małe tatuaże. Jest zdobywcą nagród na międzynarodowych konwencjach.

KAMIL

anime, graficzny, realizm, abstrakcja, manga

nowy świat, WARSZAWA

Profesjonalnym tatuowaniem zajmuje się od 2018 roku. Lubi duże, wyraziste tatuaże z kolorowym akcentem w trash polkowym klimacie, ale także czystsze, surrealistyczne kompozycje. Wszystko co dziwne i inne jest dla Kamila inspiracją. W wolnym czasie spotkacie Kamila na longbordzie lub z aparatem fotograficznym.

ADRIAN

DARK FANTASY, FREEHAND

NOWY ŚWIAT, WARSZAWA

Nazywam się Adrian, ale z internetu możesz znać mnie bardziej jako 41_Darkart. Pierwszy tatuaż zrobiłem w 2015 roku na koledze i z formy rekreacyjnego spędzania czasu ze znajomymi narodziła się pasja i od 2019 robię to zawodowo na pełen etat. Świat, w który wprowadzą cię moje prace, to tematyka Dark fantasy, wszelkie smoki, fantastyczne stworzenia, czy baśniowe klimaty – to motywy, w których czuje się dobrze. Poza rysunkiem i tatuażem interesuje się szeroko rozumianą duchowością i długimi wędrówkami po lasach i górach.

alexander

LINEWORK, DOTWORK, AUTODOT, GRAFICZNY, ORNAMENTALNY

nowy świat, WARSZAW

Aleksander pierwsze kroki w dziedzinie tatuażu stawiał w 2018 na własną rękę ucząc się z filmików na YouTube. Wtedy zrozumiał, że tatuaż to jego pasja, zainwestował w swój rozwój i od 2020 profesjonalnie zajmuje się tatuowaniem. Ulubione klimaty Aleksandra to zwierzęta, mroczne istoty, bogowie i legendy. Jeżeli masz w głowie taki tatuaż, zapraszamy do zapisów!

ANGELA

cyberpunk, abstrakcja, geometryczny, ornamentalny

nowy świat, WARSZAWA

Z jednej strony jestem perfekcjonistką, a swoje zamiłowanie do precyzji i geometrycznych kształtów wyrażam w prostych i technicznych tatuażach. Z drugiej strony lubię tworzyć chaotyczne, abstrakcyjne kompozycje, które pozwalają mi na spontaniczność i pełną swobodę ekspresji. Gdybym nie zajęła się tatuowaniem, zostałabym tancerką lub starożytną wojowniczką.

SVETA​

grafika, irezumi, neotradycyjny

Wokalna, WARSZAWA

Rysunek od zawsze jest moją pasją. Maszynkę pierwszy raz wzięłam do ręki w wieku 18 lat i już jej nie wypuszczałam. Pracuję w stylach grafika, neotraditional i czasami japonia. Lubię realizować motywy japońskie, różnego rodzaju smoki i węże. Z radością tworzę projekty postaci i rysuję kobiece portrety.

Maxim

REALIZM

nowy świat, WARSZAWA

Wykonuje tatuaże od 5 lat w stylu realistycznym. A skąd czerpie inspiracje? To przede wszystkim oglądanie horrorów! Uwielbia mroczne klimaty, szczególnie twarze i czaszki. Lubi także tatuować zwierzęta i postacie z filmów. W niedalekiej przyszłości Maxim planuje rozwijać się i pracować w kolorze, w stylu realistycznym oraz nietradycyjnym. Jeżeli lubicie mroczne klimaty, zapraszamy do zapisów do Maxima!

ARek

DARK SURREALISM, GRAFICZNY, FREEHAND

nowy świat, WARSZAWA

Od pięciu lat zajmuję się sztuką tatuażu, a wcześniej przez dwadzieścia lat pracowałem jako grafik. Moją pasją są rysunek, rower oraz włoska kuchnia. Tworzę projekty pełne detali, które łączą kości, tkanki i rośliny lub zwierzęta, zazwyczaj przeznaczone na tatuaże o średnim i dużym formacie. Uwielbiam nie tylko rysunek, ale także włoskie specjały kulinarne, torfowe malty, jazdę na rowerze oraz wędrówki po górach.

Emilio

pop-art

CHORZOWSKA, KATOWICE

Pracuję jako tatuażysta od 2013 roku, specjalizując się w stylu Pop Art, ponieważ nic nie sprawia mi takiej przyjemności jak nadawanie nowego znaczenia przedmiotom czy postaciom, które są zakorzenione w kulturowym postrzeganiu. Dla mnie tatuaż to sztuka oraz sposób komunikacji z ludźmi. Inspiracją dla mnie są ludzie – zarówno inni artyści, moi klienci, jak i bohaterowie książek oraz filmów. Oprócz tatuaży lubię tworzyć obrazy pop art’owe, rysować oraz grać w squasha i tenisa. Lubię poznawać nowych ludzi, podróżować, uczyć się nowych języków i kończyć dzień serami holenderskimi.

Fretka

anime, cartoon, neotradycyjny

nowy świat, WARSZAWA

Tatuażem profesjonalnie zajmuje się od 2016 roku, moje tatuaże poprzedzały zdolności plastyczne które rozwijam od najmłodszych lat, pracuje w stylu anime, neotradycyjnym i graficznym. Moim dorobkiem artystycznym są różne nagrody w konkursach plastycznych jak i z konwencji tatuażu. Tatuaż to nie jest moja jedyna miłość i pasja, kocham również dobrze ugotować przy dobrej muzyce i znam się na jeździectwie, w życiu moim zawsze były zwierzęta, do dziś jestem posiadaczką czterech kotów i trzech pająków, do niedawna także koni, dlatego również zapraszam na portrety zwierzaków.

Igor

tradycyjny, polinezja

CHORZOWSKA, KATOWICE

Cześć, jestem Igor. Żywot tatuażysty rozpocząłem w maju 2020 roku i od tej pory nieprzerwanie pracuje nad rozwojem własnym jak i mojej pracy. Wykonuję tatuaże tradycyjne oraz polinezję, aczkolwiek jestem też otwarty na graficzne projekty. W wolnym czasie (o ile tylko taki mam) lubię się zrelaksować przy gitarze, treningu lub dobrej grze. Do zobaczyska!

Ivan

realizm

NOWY ŚWIAT, WARSZAWA

Jestem doświadczonym tatuażystą, którego ręce przekształcają historie na skórze. Moja pasja do sztuki sprawia, że każdy projekt staje się unikalnym dziełem. Specjalizuję się w stylu realizm, mogę odwzorować rzeczywistość w najdrobniejszych detalach. Potrafię słuchać klientów, rozumieć ich pomysły i przekształcać je w malownicze wzory. Wierzę, że tatuaż to nie tylko rysunek, to wyraz osobowości, emocji i historii. Moim celem nie jest jedynie wykonanie pięknego obrazka, ale stworzenie dzieła sztuki, które będzie towarzyszyć klientowi przez całe życie. Ponadto uwielbiam podróżować i aktywnie spędzać wolny czas. Podczas podróży zdobywam inspirację z różnych kultur i miejsc, które potem wdrażam w moich projektach tatuaży.

KAsia

graficzny, ornamentalny, dotwork

chorzowska, katowice

Pracę tatuatora wykonuję od listopada 2022r, od początku wierna stylowi graficznemu w kontrastowym wydaniu. Najmilej pracuje mnie się z czarnymi wypełnieniami, wyrazistym ziarnem i dużym detalem w motywach broni białej, roślin czy zwierząt. Poza tatuowaniem spełniam wszystkie życzenia swoich kiciusiów, moje hobby to gotowanie i ogrodnictwo (z większym lub mniejszym powodzeniem).

Krzysiek

rycinowy, graficzny, lineart, ilustracyjny

CHORZOWSKA, KATOWICE

Jestem tatuażystą, który pracuje w stylu rycinowym i graficznym. Już przed ASP fascynowały mnie stare techniki druku wklęsłego i wypukłego, które nadają tatuażom prostotę, elegancję i wyrazistość. Moje prace są pełne detali i nawiązań do historii, literatury i sztuki. Często inspiruję się grafikami Albrechta Dürera, który ilustrował wiele klasycznych dzieł. Uważam, że tatuaże rycinowe są nie tylko ozdobą ciała, ale także formą wyrażania osobowości i zainteresowań.

Lilka

graficzny, blackwork

CHORZOWSKA, KATOWICE

Już jako nastolatka sięgnęłam po maszynkę, co zapoczątkowało moją fascynację światem tatuażu. W ciągu wielu lat poświęconych zdobywaniu wiedzy i uczestnictwa w polskich konwencjach, w 2017 roku podjęłam pracę jako tatuatorka. Mój unikalny styl to połączenie grafiki z blackworkiem. Pasjonuję się zarówno mrocznymi, ciężkimi klimatami, jak i delikatnymi, kobiecymi wzorami. Najbardziej odnajduję się w tworzeniu tatuaży z motywami natury, gdzie las, zwierzęta i rośliny stają się źródłem mojej inspiracji.

Pasha

realizm, new school, comics

NOWY ŚWIAT, WARSZAWA

Tatuażem zajmuję się od 2010 roku, lubię kolorowe prace i chcę dalej rozwijać się w tym stylu. Dążę do tego, aby moje tatuaże były jeszcze bardziej kolorowe, najlepiej gdyby zaczęły świecić w ciemności😀 Kocham sztukę we wszystkich jej formach, muzykę, film, jeżdżę dużo na deskorolce. Teraz uczę się być ojcem.

Wiktor

graficzny, ilustracyjny, dotwork

CHORZOWSKA, KATOWICE

Tatuuję od 2018 roku, ale rysunek towarzyszy mi odkąd tylko pamiętam i nieustannie jest moją największą zajawką. Za dzieciaka spędziłem sporo czasu na czytaniu książek przyrodniczych i oglądaniu filmów animowanych – właśnie te dwie rzeczy stały się moją inspiracją. Styl w którym pracuję trudno zaszufladkować, jest w nim trochę grafiki, dotworku, ilustracji, kreskówki i sporo eksperymentu. Po pracy najbardziej lubię… pracować 😀 Spędzanie czasu w domu, przy herbacie i nowych projektach jest dla mnie najwyższą formą relaksu.

Eugeniusz

mikrorealizm, graficzny, blackwork, neotradycyjny, fineline

CHORZOWSKA, KATOWICE

Cześć, jestem Eugeniusz z Białorusi, pracoholik i pasjonat tatuaży. Zaczęłem tatuować w 2018 roku, a od 2021zajmuję się tym zawodowo. Ukończyłem studia architektoniczne, fascynuje mnie sztuka, zwłaszcza rysunek ołówkiem i styl barokowy. Obecnie specjalizuję się w mikrorealizmie, blackworku i tatuażach graficznych, czasem eksperymentując z neotradycyjnymi kolorowymi projektami. Moja praca to moje hobby, poświęcam się jej całkowicie. W wolnym czasie staram się rysować jak najwięcej, mimo ograniczonej ilości czasu.

Coming soon

coming soon

CHORZOWSKA, KATOWICE

Coming soon…