Działamy od 2006 roku, a od 2020 jako Tattoo Coworking. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

ul. Wokalna 8 (metro Ursynów), 02-787 Warszawa

ul. Wojciecha Górskiego 4 (wejście od Baczyńskiego), Warszawa

Mobile: +789 85 85 85

TATUATORZY

Sergei

realizm kolorowy, realizm czarno szary, neotradycyjny, fantasy, freehand

nowy świat

Tatuaże chodziły za nim od małego, pierwszy tatuaż zrobił od razu po skończeniu szkoły, a było to ponad 10 lat temu. Od tego czasu tatuowanie stało się jego pasją życia. Lubi realizm, fantasy i duuuużo kolorów, chociaż czarno szare prace także wykonuje. Uwielbia detale, dużo czasu poświęca na dopracowanie tatuażu, żeby to co nosisz na skórze robiło wrażenie i zdobiło Cię przez całe Twoje życie.

Tomek

NORDYCKI, SŁOWIAŃSKI, GRAFICZNY

NOWY ŚWIAT

Tomek po ukończeniu ASP w Gdańsku postanowił robić gry. Następnie stwierdził, że nie tędy droga, a to tatuowanie sprawia mu najwięcej radości twórczej. Początki na Śląsku, kontynuacja w Warszawie i długim łukiem trafia do nas. Aktualnie jego prace podbijają polską i europejską scenę tatuażu.

Alex

REALIZM KOLORWY, REALIZM CZARNO SZARY, ORNAMENTALNY, ORIGAMI

nowy świat

Alex tatuuje ponad 10 lat. Specjalizuje się w stylach: realizm (kolor oraz czerń i szarość), ornamentalnym, graficznym, neotradycyjnym i watercolorze. Uwielbia łączyć różne style w jednym tatuażu. Lubi wykonywać zarówno duże, jak i małe tatuaże. Jest zdobywcą nagród na międzynarodowych konwencjach.

KAMIL

anime, graficzny, realizm, abstrakcja, manga

nowy świat

Profesjonalnym tatuowaniem zajmuje się od 2018 roku. Lubi duże, wyraziste tatuaże z kolorowym akcentem w trash polkowym klimacie, ale także czystsze, surrealistyczne kompozycje. Wszystko co dziwne i inne jest dla Kamila inspiracją. W wolnym czasie spotkacie Kamila na longbordzie lub z aparatem fotograficznym.

ZINA

line art, graficzny, watercolor

NOWY ŚWIAT

Pracuje w stylu graficznym, lineart i waterkolor. Jest perfekcjonistką i maksymalnie dba o najmniejsze detale realizowanych prac. Od dzieciństwa rysuje, po studiach pracowała jako projektantka, jednak tatuaże odmieniły bieg jej życia. To jej pasja i miłość. Kocha zwierzęta i podróże. Zapraszamy do zapisów!

alexander

LINEWORK, DOTWORK, AUTODOT, GRAFICZNY, ORNAMENTALNY

nowy świat

Aleksander pierwsze kroki w dziedzinie tatuażu stawiał w 2018 na własną rękę ucząc się z filmików na YouTube. Wtedy zrozumiał, że tatuaż to jego pasja, zainwestował w swój rozwój i od 2020 profesjonalnie zajmuje się tatuowaniem. Ulubione klimaty Aleksandra to zwierzęta, mroczne istoty, bogowie i legendy. Jeżeli masz w głowie taki tatuaż, zapraszamy do zapisów!

FUAT​

new school, realizm czarno szary, pop art

nowy świat

Profesjonalnie tatuuje od 3 lat, ale maszynkę w ręku trzymał już dużo wcześniej. Na co dzień tatuuje czarno szary realizm, pop art i new school. Lubi pracować w kolorze i chętnie wykonuje covery. Z największym entuzjazmem podejmuje się większych prac, a długie sesje nie są dla niego wyzwaniem.

SVETA​

grafika, irezumi, neotradycyjny

Wokalna

Ma 20 lat, a rysunek od zawsze jest jej pasją. Maszynkę pierwszy raz wzięła do ręki w wieku 18 lat i już jej nie wypuszcza. Pracuje w stylach grafika, neotraditional i czasami japonia. Lubi realizować motywy japońskie, różnego rodzaju smoki i węże. Z radością tworzy projekty postaci i rysuje kobiece portrety.

Maxim

REALIZM

nowy świat

Wykonuje tatuaże od 5 lat w stylu realistycznym. A skąd czerpie inspiracje? To przede wszystkim oglądanie horrorów! Uwielbia mroczne klimaty, szczególnie twarze i czaszki. Lubi także tatuować zwierzęta i postacie z filmów. W niedalekiej przyszłości Maxim planuje rozwijać się i pracować w kolorze, w stylu realistycznym oraz nietradycyjnym. Jeżeli lubicie mroczne klimaty, zapraszamy do zapisów do Maxima!

DIANA

GRAFICZNY

nowy świat

Coming soon…

AGAH

tradycyjny, old school

NOWY ŚWIAT

Coming soon…

KAROLINA​

graficzny, new school, old school, komiks

nowy świat

Specjalizuje się w kolorze, stylu graficznym i old school. Bardzo lubi grube, wyraziste kontury, które znajdziecie w jej autorskich projektach. Najchętniej tatuuje motywy bajkowe, psychodeliczne oraz postacie anime i manga.