Działamy od 2006 roku, a od 2020 jako Tattoo Coworking. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

ul. Wokalna 8 (metro Ursynów), 02-787 Warszawa

ul. Wojciecha Górskiego 4 (wejście od Baczyńskiego), Warszawa

Mobile: +789 85 85 85

Szkolenie dla początkujących

PRZESTRZEŃ ARTYSTYCZNA

DRZWI DO ŚWIATA TATUAŻU

4 DNI

32 GODZINY

DO 100% DOFINANSOWANIA | RATY

6.150 PLN (z VAT)

PROMOCJA -30% NA SZKOLENIE W DNIACH 20-23 LISTOPADA 2023: 4305 PLN (z VAT) (ilość miejsc ograniczona)

OPIS

Zapraszamy na 4 dniowy podstawowy kurs dla początkujących, po którym będziesz mieć bardzo dobry start w branży tatuatorskiej. Jest to kurs, który zapewnia solidne fundamenty pracy tatuatorskiej i wyposaża w niezbędną wiedzę i umiejętności. Na szkoleniu rozpoczniesz przygodę z maszynką i tatuowaniem. Opanujesz kluczowe umiejętności – robienie konturów, cieniowanie i wypełnianie. To niezwykle ważne, aby pierwsze kroki stawiać pod okiem profesjonalistów i od samego początku utrwalać prawidłowe nawyki. W trakcie kursu kładziemy nacisk na umiejętności praktyczne – 75% czasu dedykowane jest tatuowaniu! W czasie szkolenia tatuujemy na sztucznej skórze wysokiej jakości. Na zakończenie kursu wytatuujesz swój pierwszy projekt wykorzystując wszystkie zdobyte umiejętności.

DLA KOGO JEST TO SZKOLENIE?

 rozpoczynasz przygodę z tatuowaniem

 jesteś absolwentem szkoły lub kursu plastycznego

 Twoim hobby jest rysowanie

 potrafisz rysować i chcesz rozwijać się w tym kierunku

 odbywasz praktyki lub planujesz odbyć praktyki w studiu tatuażu

Aby wziąć udział w szkoleniu nie jest potrzebne doświadczenie, ani portfolio rysunków, dobrze jednak jeżeli rysujesz. Pamiętaj, aby zdobyć zawód tatuatora w przyszłości konieczne będzie rozwijanie umiejętności związanych z rysowaniem. Nawet jeżeli nigdy nie trzymałeś w ręku maszynki, odezwij się do nas!

JAK WYGLĄDA SZKOLENIE?

Szkolenie zostało opracowane z myślą o osobach, które stawiają pierwsze kroki w branży lub dopiero to planują. W czasie szkolenia przekazujemy wiedzę teoretyczną w blokach: bezpieczeństwo, praca z klientem – anatomia i skóra, sprzęt, style tatuażu, rysunek i projektowanie tatuażu do ciała, a wszystko z bardzo praktycznym podejściem do tematu. Na podstawie naszego doświadczenia przekazujemy to, co później rzeczywiście przyda się w czasie pracy tatuatora.  Bloki praktyczne, czyli tatuowanie odbywają się pod okiem wybitnych Artystów warszawskiej sceny tatuatorskiej. 

DLACZEGO WARTO?

 utrwalanie prawidłowych nawyków od samego początku

 kończysz szkolenie z konkretnymi umiejętnościami – kontury, cieniowanie i wypełnianie

 wysokiej jakości materiały eksploatacyjne, na których pracujemy, m.in. sztuczna skóra

 praktyczne podejście do teorii

 duży nacisk na tatuowanie – 75% czasu

 pojmiesz pracę z maszynką i najważniejsze jej zasady

 możliwość uzyskania 100% dofinansowania z urzędu pracy

 na zakończenie kursu wykonasz samodzielnie projekt tatuażu wybrany przez artystów

JESTEŚ ZAINTERESOWANA/Y NASZYM SZKOLENIEM? ZOSTAW SWÓJ NUMER POWYŻEJ. ODDZWONIMY DO CIEBIE.

*Wysyłając wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę AKME Monika Dąbrowska, wskazanych w niniejszym formularzu w celach sprzedaży i marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie, aby omówić udział w szkoleniu.

ROZKŁAD JAZDY
  • Dzień 1
  • Dzień 2
  • Dzień 3
  • Dzień 4Wstęp, bezpieczeństwo, praca z klientem – anatomia i skóra, sprzęt, praktykaTeoria i trening robienia dobrych konturów – style tatuażu, rysunek i projektowanie tatuażu do ciałaTeoria i trening prawidłowego cieniowania i wypełniania – style tatuażu, rysunek i projektowanie tatuażu do ciałaPraktyka i wykonanie projektu oka z wykorzystaniem wszystkich nabytych umiejętności Zakończenie, wręczenie certyfikatów i wyróżnienia dla najlepszego uczestnika

DOFINANSOWANIE DO SZKOLEŃ TATUATORSKICH

Istnieje możliwość uzyskania dofinansowania do 100% na organizowane przez nas szkolenia. Chcesz wiedzieć więcej, skontaktuj się z nami!

Możesz opłacić szkolenie korzystając z systemu ratalnego. Jeżeli chcesz wiedzieć więcej, skontaktuj się z nami.

    *Wysyłając wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę AKME Monika Dąbrowska, wskazanych w niniejszym formularzu w celach sprzedaży i marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług.

    Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie, aby omówić udział w szkoleniu.