Działamy od 2006 roku, a od 2020 jako Tattoo Coworking. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

ul. Wokalna 8 (metro Ursynów), 02-787 Warszawa

ul. Wojciecha Górskiego 4 (wejście od Baczyńskiego), Warszawa

Mobile: +789 85 85 85

SZKOLENIA

KURSY I SZKOLENIA TATUATORSKIE W WARSZAWIE

Kursy tatuażu w Przestrzeni Artystycznej odbywają się w centrum Warszawy, tuż przy Nowym Świecie. Na co dzień pracuje tu 13-osobowa ekipa utalentowanych Artystów, posiadamy w sumie 3 studia w Polsce, a łącznie współpracujących z nami tatuatorów jest już ponad 20. Dołącz do kursu tatuażu prowadzonego przez jednego z doświadczonych tatuatorów – Kamila “Thanks Leo” Zielińskiego! W ramach tego kursu otrzymasz profesjonalne wprowadzenie w świat tatuażu, ucząc się pod okiem profesjonalisty. Kamil zapewni Ci solidne podstawy oraz wsparcie w utrwalaniu prawidłowych nawyków, obejmujących techniki konturowania, cieniowania i wypełniania tatuażu. Zapisz się już dziś i rozpocznij swoją przygodę w świecie tatuażu z solidnym fundamentem wiedzy i umiejętności.

Kursy tatuażu w Przestrzeni Artystycznej to bardzo dobra inwestycja w siebie ze względu na nasze pragmatyczne podejście i pasję do wykonywanej pracy.

Wchodząc do studia poczujesz artystyczny klimat i wyjątkowy charakter miejsca, gdzie łączymy profesjonalizm, najwyższe standardy pracy i sztukę. Naszą wiedzą i doświadczeniem chcemy dzielić się z innymi – zapraszamy do świata tatuażu!

JESTEŚ ZAINTERESOWANA/Y NASZYM SZKOLENIEM? ZOSTAW SWÓJ NUMER POWYŻEJ. ODDZWONIMY DO CIEBIE.

*Wysyłając wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę AKME Monika Dąbrowska, wskazanych w niniejszym formularzu w celach sprzedaży i marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie, aby omówić udział w szkoleniu.

DLACZEGO WARTO SZKOLIĆ SIĘ Z TATUAŻU W PRZESTRZENI ARTYSTYCZNEJ?

U nas szkolisz się w atmosferze profesjonalnego studia tatuażu, gdzie jednocześnie poznajesz, jak to wszystko działa w praktyce. To bezcenne doświadczenie, które wzbogaci wiedzę teoretyczną. Szkolisz się pod okiem doświadczonych Tatuatorów, dla których praca jest jednocześnie pasją. 

Szkolenia i kursy tatuatorskie w Przestrzeni Artystycznej zapewniają dobry start i praktyczne wskazówki potrzebne do rozpoczęcie kariery Tatuatora.  W opisie prowadzonych przez nas kursów tatuażu znajdują się szczegółowe informacje, czego Cię nauczymy i z jakimi umiejętnościami ukończysz każde z naszych szkoleń. 

MAMY OGROMNE DOŚWIADCZENIE – DZIAŁAMY JAKO STUDIO OD 2006 ROKU. TO JUŻ PONAD 15 LAT NA RYNKU!

SZKOLENIE ODBYWA SIĘ W WYJĄTKOWEJ ATMOSFERZE STUDIA TATUAŻU, TU NAWIĄŻESZ NIEZWYKLE WAŻNE RELACJE W BRANŻY

Doświadczony tatuator, pracujący w różnych stylach i regularnie uczestniczy w krajowych i międzynarodowych konwentach, poprowadzi Twoje szkolenie.

Współpracujemy z ponad 20-osobową ekipą tatuatorów, ciągle nas przybywa

ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ODBYCIA PRAKTYK LUB ROZPOCZĘCIA PRACY W PRZESTRZENI ARTYSTYCZNEJ PRZEZ NAJLEPSZYCH UCZESTNIKÓW SZKOLEŃ

OTRZYMASZ DYPLOM UKOŃCZENIA SZKOLENIA I POTWIERDZENIE ZDOBYTEJ WIEDZY

BĘDZIESZ SIĘ SZKOLIĆ W DOSKONAŁEJ LOKALIZACJI W SAMYM SERCU WARSZAWY PRZY NOWYM ŚWIECIE

DOSTANIESZ WSPARCIE PRAKTYCZNE, M.IN. LISTĘ ZAKUPÓW NA START DO SKLEPU TATUATORSKIEGO I ZNIŻKI U NASZYCH PARTNERÓW

TATUATOR PROWADZĄCY – KURSY TATUAŻU

Kamil i jego zaangażowanie w ciągłe podnoszenie poziomu wiedzy i praktyki gwarantuje profesjonalne podejście i aktualne metody na kursie.

Tatuaże chodziły za nim od małego, pierwszy tatuaż zrobił od razu po skończeniu szkoły, a było to ponad 10 lat temu. Od tego czasu tatuowanie stało się jego pasją życia. Lubi realizm, fantasy i duuuużo kolorów, wykonuje także czarno szare prace. Uwielbia detale, dużo czasu poświęca na dopracowanie tatuażu, żeby zdobił klienta przez całe życie. Sergei hołduje zasadzie, że sukces w branży tatuatorskiej to przede wszystkim ciągłe doskonalenie i pracowitość. Jeżeli także wyznajesz te wartości pod okiem Sergeia na pewno osiągniesz sukces.

Ewelina na co dzień wykonuje tatuaże abstrakcyjne bazując na stylu realistycznym. Lubi mocny kontrast i intensywne kolory. Pierwsze kroki w dziedzinie tatuażu stawiała w renomowanym studiu w Oslo, a w Warszawie tatuuje od 2019 roku. Ewelina pracuje w stylach: czarno-szary realizm lub z dodatkiem abstrakcji, abstrakcja, trash polka i komiks. Ma wyjątkowe podejście do klienta i doskonale zna tajniki psychologii pracy z klientem. W czasie kursów tatuażu z udziałem Eweliny na pewno poznasz wiele przykładów i ciekawych historii z tego obszaru, a także otrzymasz wskazówki jak efektywnie pracować z klientami.

Alex tatuuje ponad 10 lat. Specjalizuje się w stylach: realizm (kolor oraz czerń i szarość), ornamentalnym, graficznym, neotradycyjnym i watercolorze. Uwielbia łączyć różne style w jednym tatuażu. Lubi wykonywać zarówno duże, jak i małe tatuaże. Jest zdobywcą nagród na międzynarodowych konwencjach. To profesjonalista w każdym calu, a dodatkowo posiada ogromną wiedzę z zakresu marketingu, budowania marki osobistej i tworzenia contentu do tatuatorskiego social media. W czasie kursów tatuażu prowadzonych przez Alexa otrzymacie wiele informacji wychodzących poza standardowy zakres szkolenia tatuatorskiego, które pozwolą rozwinąć skrzydła w branży!

O mnie – Kamil "Thanks Leo" Zieliński

Rocznik 93′ urodzony i odchowany w Warszawie. Od zawsze zainteresowany sztuką, w młodych latach, tą uliczną, zdobiącą licznymi graffiti: bloki, murki, nie raz cale osiedla, a następnie szeroko pojętym street-artem oraz pracami starych mistrzów. W wieku 13 lat wyprowadzony za grzechy do Neapolu (Włochy), gdzie kończę liceum i zastanawiam się co dalej. Z wykształcenia chemik – ale nie tam moja droga. Od zawsze lubiłem kreatywność, wyzwania oraz życie wedle własnych zasad. Trochę marzyciel, trochę idealista w wieku 17 lat kończę kurs z zakresu higieny oraz technik tatuażu, który okazuje się pierwszym krokiem na drodze do szczęścia. Przez pierwsze lata raczej powoli: uczęszczam na konwencje, oraz seminaria. Staram się dowiedzieć jak najwiecej i ”kradnę” oczami od moich idoli. Po paru latach zwiedzania europy, zmotywowany poziomem artystów, wracam na stałe do Polski gdzie decyduje się postawić wszystko na jedną kartę: rzucam ówczesną prace i dedykuje się 100% tatuowaniu. Był to rok 2020 i od tego czasu jestem stałym bywalcem Polskich oraz zagranicznych konwencji tatuatorskich, poszerzam swój zakres wiedzy uczęszczając na liczne panele dyskusyjne, seminaria oraz szkolenia. Prowadzę szkolenia dla osób początkujących. Na stale znajdziecie mnie w Warszawie na Nowym Świecie, ale często podróżuje na Guest spoty (gościnne wystąpienia w zaprzyjaźnionych studiach), w Polsce jak i za granicą.

SZKOLENIE DLA POCZĄTKUJĄCYCH - "DRZWI DO ŚWIATA TATUAŻU"

4 DNI

32 GODZINY

DO 100% DOFINANSOWANIA

4900 PLN (z VAT)
NAJBLIŻSZE SZKOLENIE W DNIACH 6-9 MAJA 2024: 4900 PLN (z VAT) (ilość miejsc ograniczona)

ROZSZERZONE SZKOLENIE DLA POCZĄTKUJĄCYCH - "DRZWI DO ŚWIATA TATUAŻU"

3 MIESIĄCE     

96 GODZIN

DO 100% DOFINANSOWANIA | RATY

14.760 PLN (z VAT)

SZKOLENIE DLA ŚREDNIOZAAWANSOWANYCH I ZAAWANSOWANYCH - "master class"

(szkolenia indywidualne z wybranym artystą)

1 DZIEŃ

2 DNI

8 GODZIN WSPÓLNEJ PRACY

16 GODZIN WSPÓLNEJ PRACY

3.690 PLN (z VAT)

6.150 PLN (z VAT)

JESTEŚ ZAINTERESOWANA/Y NASZYM SZKOLENIEM? ZOSTAW SWÓJ NUMER PONIŻEJ. ODDZWONIMY DO CIEBIE.

*Wysyłając wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę AKME Monika Dąbrowska, wskazanych w niniejszym formularzu w celach sprzedaży i marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług.

Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie, aby omówić udział w szkoleniu.

LOGO PSD FLAT BW